Resultat


Resultat för Red Bull Nordenskiöldsloppet.
Välj år genom tabbarna nedan. Använd sökfältet för att söka efter enskild deltagare, eller klicka på rubrikerna för att sortera i listan. Observera att listan är bruten över flera sidor. Sidnavigering nås i botten av listan.


PlacePlace Cat.StartNoNameLastNameNat.Cat.ClubTimeStatus
11101AndreasNygaardNORMTeam Ragde11:49:08FIN
22102Oeyvind MoenFjeldNORMTeam Ragde11:49:09FIN
33104VegardVinjeNORMLYN SKI Moseteråsen12:00:20FIN
44111PetterEliassenNORMTeam BN Bank / Tverrelvdalen IL12:08:20FIN
55106DanielStrandNORMTverrelvdalen IL12:08:42FIN
66112JohanLoevgrenSWEMTeam Igne / Vännäs SK12:13:23FIN
77105HansMaenpaaFINMSki Team Mäenpää12:13:27FIN
88110BrunoDebertolisITAMTeam Trentino Robinson Trainer12:16:23FIN
99107BjoernRydvallSWEMTeam Igne / Lycksele IF12:23:54FIN
1010103ChristofferLindvallFINMSki Team Mäenpää12:39:06FIN
1111109EsaMursuFINMFinlandia-hiihto Team12:39:07FIN
1212127TeemuLemmettylaeFINMFinlandia-hiihto Team12:45:08FIN
1313523GustavHindérSWEMKarlslund IF12:57:35FIN
1414283FredrikWallströmSWEMNaprapat Walle SK / Umara Sports Club13:00:42FIN
1515537ErikJohanssonSWEMTranemo IF13:04:17FIN
1616125AndreyTyuterevRUSMRussia MarathonTeam13:06:43FIN
1717197TommyHågensenNORMSkonseng ul13:07:01FIN
1818108TeemuVirtanenFINMFinlandia-hiihto Team13:14:49FIN
1919122PetterKaarbyNORMLYN SKI Moseteråsen13:16:18FIN
2020130RudiKristiansenNORMOSI langrenn13:17:26FIN
2121225JesperLundqvistSWEMSkellefteå XC13:17:43FIN
2222289OlavVestølNORMTeam NTNUI Sweco13:25:46FIN
2323532StigLundmarkSWEMIFK Arvidsjaur Skidor13:28:43FIN
2424133SimonJohanssonSWEMVännäs SK13:33:28FIN
2525132StefanSunnerbergSWEMSK Ringen13:34:12FIN
2626510DanielNilssonSWEM13:34:28FIN
2727129JohanSandbergSWEMTeam Igne Täfteå IK13:46:29FIN
2828287MatiasNorenNORMTeam NTNUI Sweco13:47:07FIN
2929273MikhailVenediktovRUSMSC Alpha-Bitza13:50:02FIN
3013NinaLintzenSWEFOK Renen / Lintzén PT13:51:07FIN
3130144BjörnAiffSWEMOK Alehof13:54:09FIN
3231228MartinMelinSWEMOK Kullingshof13:54:10FIN
3332432SteffenPollackGERMschulz sportreisen13:55:52FIN
3433286JørundValaNORMNTNUI13:59:31FIN
3534245MartinOttossonSWEMSkellefteå SK14:03:24FIN
3635267NilsSvenssonSWEMTerrible Tuesdays14:07:29FIN
3736364SteffenHelbigGERMschulz sportreisen14:08:51FIN
3837241KristianOlofssonSWEMHestra IF14:10:15FIN
3938177JohanFurunäsSWEMIFK Mariefred14:18:04FIN
4039124DidierRoyFRAMTeam Jobstation Rossignol14:18:36FIN
4140243OlleOlssonSWEMSK Bore14:20:38FIN
4241163JonasBöhlmarkSWEMPT of Sweden PRO team/ Nacka Värmdö14:29:08FIN
4342265JohanSundlöfSWEMIf Hagen Skidklubb14:29:38FIN
4443533GustafWaltherSWEMOK Denseln14:29:43FIN
4544500TomasJelinekSWEMSundbybergs IK14:30:08FIN
4645536DanielEdquistSWEMAxa SC14:30:09FIN
4746193MagnusHolmerSWEMKorsnäs IF SK14:31:56FIN
4847520MikaelJacobsenDENMRold Skov Skiklub14:38:24FIN
4948219GunnarLindahlSWEMSundbyberg14:40:05FIN
5049209HenrikKarlborgSWEMFöreningen Milslukarna XC14:40:27FIN
5150284GöranHammarsonSWEMStockholms RK14:45:14FIN
5251215MånsLarssonSWEMHerrljunga Skid o OL14:49:43FIN
5352147EmilArnlundSWEMVästerås skidklubb14:51:31FIN
5453279MikaelZachrissonSWEMIK Stern14:55:16FIN
5554295JohnnyLönnrothFINMIF Sibbo Vargarna14:58:35FIN
5655234AntonioCicchettiSWEMVästerås SkidKlubb14:59:14FIN
5727TerhiPollariFINFSkimarathon Team Austria14:59:17FIN
5856123PeterKieneAUTMSkimarathon Team Austria14:59:18FIN
5957288JakobHanserudNORMNTNUI15:01:37FIN
6058275JacobWestlingSWEMGrycksbo IF15:02:22FIN
6159151EirikAspNORMTeam Milslukern Driv trening15:04:12FIN
6260171JohanEnglundSWEMOK Stigen15:05:25FIN
6361131KennethLoefmanSWEMIkj Haninge /Team MightySport15:05:48FIN
6462509ErikJansson PalmerSWEMIFK Kiruna15:10:17FIN
6563521ChristerKöhlerSWEMAbisko IoIk15:14:38FIN
6664507PeterArvidssonSWEM15:15:39FIN
6765120HagenTrymNORMLYN SKI Moseteråsen15:16:44FIN
6866263ManneStenströmSWEMAXA SC15:17:22FIN
6967266ErikSundvallSWEMAxa Sports Club15:27:56FIN
7068172NicklasEnlundSWEMGamleby OK15:39:01FIN
7132OliviaHanssonSWEFKarlslunds IF15:40:54FIN
7269357LarzAnderssonSWEMKarlslunds IF15:40:54FIN
7370492HenrikHellman PaperinSWEMTeam Real Competence15:40:58FIN
7471294FredrikAlmqvistSWEMSkogsbygdens IF15:42:49FIN
7572531DennisWestermarkSWEMAxa SC15:45:15FIN
7673421Andre’NygårdSWEMFöreningen Milslukarna XC15:45:15FIN
7774170Tor ChristianEilertsenNORMTeam 6847- run & ski15:46:57FIN
7875437AndreasRustad HansenNORMUmara sports club / team 684715:46:58FIN
7976188Jan KristianHaugnæssNORMMjøndalen IF15:46:58FIN
8077530Per-ErikJonassonSWEMAnariset.se15:48:54FIN
8178165StaffanBjörklundSWEM15:48:54FIN
8279508PatrikJacobssonSWEMJokkmokks SK15:48:56FIN
8380213Simon VLangelandNORMTINN IL15:54:54FIN
8481145ØstenAlmqvistNORMElverum Hopp15:54:54FIN
85441CatrinIngvarssonSWEFOK Renen / Team BDX15:54:55FIN
8682183KennethHagmanSWEMSvenska Marinvaror15:57:13FIN
8783435VegardRemNORMPloggelandslaget15:59:57FIN
8884538EskilSvenssonSWEMSimlångsdalens IF16:13:42FIN
8985434ThomasRemNORMPloggelandslaget16:14:05FIN
9086126MattiasSvahnSWEMMora SK16:16:04FIN
9187221TomasLindénSWEMNacka Värmdö SK16:16:04FIN
9288153PatrikAttemarkSWEMNVSK16:16:05FIN
9389199AndreasHøyeNORM16:17:07FIN
9490256Trond VegardSeivågNORMMaxpulse16:21:08FIN
9490324VlastimilBrožCZEMBORCI zdar!16:21:08FIN
9692182TedHagansboSWEMaxa sportsclub16:21:08FIN
9793387AlexanderKlinovRUSMLADA16:27:00FIN
9894271MattiasThorénSWEMIF Ski Team Skåne16:30:53FIN
9995402Lars AndréLokøenNORM16:33:08FIN
10056LidaDmitrievaRUSFRussian Marathon Team16:40:39FIN
10196416PerNielsenSWEMIK Stern16:44:17FIN
10297246ThomasOttossonSWEMSkellefteå SK16:47:21FIN
10398121FranzDannerGERMSkimarathon Team Austria16:47:42FIN
10499259PärSkogfeldtSWEMHagfors SF16:48:59FIN
105100270PatrickThometFRAM16:49:44FIN
106101436StefanRodheimSWEMSK Glädjen16:55:12FIN
10768PetraTannerAUTFSkimarathon Team Austria16:56:19FIN
108717AnnaLindgrenSWEFBrovallens I F16:59:06FIN
109102244OlaOppåsSWEMRejlers IF16:59:45FIN
110103189SverreHenriksenNORMStatoil BIL17:01:26FIN
111104200VladimirIvanovRUSMNordWest OK17:02:04FIN
112105262DavidStarckSWEMOK Roslagen17:02:56FIN
113106261AdamStaadigSWEMTidaholm SOK Sisu17:03:27FIN
114107313AxelBengtsonSWEMSOL Tranås17:04:41FIN
115108399MartinLindrothSWEMÖstersund17:04:42FIN
116109406MartinLundströmSWEMJm17:05:21FIN
117110424Glädje ErikOlssonSWEMBiCE HL17:05:42FIN
118111230RonaldMeuselGERM17:10:41FIN
119112242LarsOlssonSWEMSärna SK17:13:13FIN
120113378ViktorJohanssonSWEMAxa Sports Club17:13:13FIN
121114376ErikJohanssonSWEM17:19:08FIN
122115205JonasNilssonSWEMStockholms Rullskidklubb17:20:17FIN
123116201BertrandJacquotFRAMESSS Montbenoit17:22:51FIN
124117305RolfAhlöFINM17:24:41FIN
125118229LucaMessinaITAMSottoZero Nordic Team17:27:15FIN
126119495HartmutEiflerGERMBertsdorfer SV17:27:30FIN
127120329EmilCarlssonSWEMOk Alehof17:27:42FIN
128121314MagnusBerandSWEMOK Alehof17:27:42FIN
129122423FredrikOlssonSWEM17:29:52FIN
130123333ViktorDjerfSWEMKällbottens IK17:31:35FIN
131124157TerjeBerntsenNORMAsker Skiklubb17:33:41FIN
132125293GunnarNeseliusSWEMBrandkårens Idrottsklubb BIK17:37:05FIN
133126351OlliverForsgrenSWEMTidaholms SOK SISU17:37:44FIN
134127264FredrikStjärnvySWEMIF Rigor17:39:34FIN
135128343ChristopherErikssonSWEMKällbottens IK17:41:00FIN
136129216StefanLarssonSWEMMagra IS17:41:48FIN
137130175MikaelErlandssonSWEMMagra IS17:41:48FIN
138131382PetriKanervaFINM17:43:02FIN
139132277JonasViklundSWEMRejlers IF17:43:37FIN
140133444MortenSjursenNORMHaslum17:45:32FIN
141816Ina GerhardsenLarsenNORFGården bootcamp17:45:33FIN
142134204JoakimJarnelidSWEMMagra Is17:46:13FIN
143135224MartinLundbergSWEMFredrika IK17:50:47FIN
144136253UlfRydbergSWEMMisterhults ais17:55:20FIN
145137390VladimirKuznetsovRUSMSamara Ski Club17:56:54FIN
146138154OlaBacklundSWEMOrsa SK17:58:49FIN
147139469AlexanderTørnbySWEMSK Båden - Jag kör för Frida18:00:28FIN
148140344RolandEsevikSWEMGimo18:07:04FIN
149141462TonySöderströmSWEMGimo Sk18:07:05FIN
150142479AndreasWernrydSWEMVästerås18:08:24FIN
151922TheréseNordlundSWEFVästerås Skidklubb18:08:40FIN
152143466AndreasToresson NygårdsSWEMAxa sc18:13:33FIN
153144158FredrikBidevindSWEMUtbrytarna SK18:16:02FIN
154145239WilhelmNybergSWEMUtbrytarna SK18:16:02FIN
155146231AndreasMoritzSWEMUtbrytarna SK18:16:02FIN
156147223PatrikLindqvistSWEMUtbrytarna SK18:16:02FIN
157148516GöranJernSWEMIfk Skövde Skidor18:26:22FIN
158149398NiklasLindellSWEMMälarö SoK18:27:42FIN
159150525DanielAnderssonSWEMHMB Construction18:30:03FIN
160151524BjörnErikssonSWEMAxa18:30:03FIN
161152415SvenMörtbergSWEMSundbybergs IK18:30:07FIN
1621055JennyKlingSWEFSelånger SOK18:34:12FIN
163153420KennethNormanSWEMAxa sports club18:34:12FIN
164154282FrodeØienNORM18:36:00FIN
165155497MagnusErikssonSWEMFredrikshov CK18:36:14FIN
166156366PeterHollanderSWEM18:37:01FIN
167157365MartinHolánekCZEMBORCI zdar!18:39:26FIN
168158482StefanWibergSWEMLidingö Triathlon Förening18:40:16FIN
169159459JariSuonvieriFINMIK Aluminium18:41:48FIN
170160276PetterWibergSWEMUppsala SLK18:42:01FIN
171161184JohanHallinSWEMSOK 6818:42:26FIN
172162181FelixGustavssonSWEMKorvgrillarna SK18:42:26FIN
173163381OlofJuhlinSWEMBiCE HL18:43:33FIN
174164269PerttiSyrjäläFINMKeravan Urheilijat18:44:01FIN
175165535TorbjörnForsmanSWEMJokkmokks SK18:44:48FIN
176166470CarstenUngerGERMTEAM MAHRS BRÄU BAMBERG18:46:14FIN
1771145LovisaNissSWEFBrudpiga RK18:46:30FIN
178167534TomasErikssonSWEMChyronHego18:46:58FIN
179168196ThomasHylanderSWEMTockarps IK18:47:25FIN
180169208Per-OlovJohnssonSWEMSOK-TRÄFF KARLSBORG18:50:01FIN
1811214SofiaHolmgårdSWEFGrava SK18:50:52FIN
182170203HenrikJalkenäsSWEMFalun Borlänge SK18:51:04FIN
183171490AndreiGolovinRUSM18:51:29FIN
184172291ViktorHurtigSWEMGöteborg sk18:51:59FIN
1851321AnnaMirårsSWEFYtterhogdals IK Skidor18:54:21FIN
1861412KarolinaErikssonSWEFYtterhogdals IK Skidor18:54:21FIN
187173222NicklasLindqvistSWEMLandsbro skidklubb18:54:47FIN
188174178SergeyGavrilovRUSMSápmi18:55:41FIN
189175358RobinGrenholmSWEM18:57:00FIN
190176447RogerSjöbergSWEMVätternrundan18:59:49FIN
191177160JonasEkebergSWEMTeam pumpen19:00:33FIN
192178249AnttiPylkkänenFINMKeravan urheilijat19:03:15FIN
193179458NiclasSundbergSWEM19:03:40FIN
194180438EmilRydhSWEMSockertoppen IF19:04:58FIN
195181319KristoferBlockSWEMBlock race team19:08:06FIN
196182311PerArnebergNORM19:10:18FIN
197183503RoineÅströmSWEMPayback AB19:11:57FIN
198184499RikardOlofssonSWEMMörbyfjärdens IF19:15:19FIN
199185169SvenÖstlundSUIMZURICH-Doppelstock19:16:23FIN
200186268RichardSylwanderSWEMBålsta Skidklubb19:24:16FIN
201187528FabianHemströmSWEMAxa SC19:24:16FIN
202188395OndrejLeitnerCZEMASK Slavkov19:24:28FIN
203189325MiroslavBulinCZEMEtriatlon racing team19:24:29FIN
204190247JohanPeterssonSWEMGnosjö fk19:26:44FIN
205191257JonasSigvardsonSWEMGnosjö FK19:26:44FIN
206192320MartinBlomNORMOlympia Sport/Norrøna19:27:18FIN
207193238Tor HelgeNordvangNORMBossmo & Ytteren I L19:30:39FIN
208194430MikaelPetterssonSWEMTeam Tjejmarathon19:32:46FIN
209195186PålHansen-TangenNORMAsker Skiklubb19:34:47FIN
210196467MikaelTorstenssonSWEMNorrportens SK19:36:01FIN
211197418AndreasNilssonSWEM19:38:56FIN
2121520AnnaMattssonSWEF19:40:26FIN
213198207ErikJohanssonSWEMIFK Umeå19:45:30FIN
214199235LeifNilssonSWEMDjurgårdens IF19:45:30FIN
215200498JonasForsbergSWEMFinnskogarnas sk19:47:20FIN
216201312DanielBandolinSWEM19:53:24FIN
217202347ErikFagerströmSWEMUmarasportsclub19:55:03FIN
218203345PelleEwaldSWEM20:02:01FIN
219204489MikaÄbbFINMÖsterby Sportklubb20:03:33FIN
220205400PatrikLindströmSWEMBiCE HL20:05:04FIN
221206487PerÅgrenSWEMVästerås skidklubb20:07:32FIN
222207452JimmySpolanderSWEMNorbergs OK20:07:32FIN
223208368FredrikHolstSWEMFörsvarshögskolan20:10:36FIN
2241640AnnikaHolgerssonSWEFStorvreta IK20:11:01FIN
225209464OlofThelbergSWEMIFK Umeå20:11:40FIN
226210428JoarPalmSWEMStockholm City Triathlon20:11:40FIN
227211386OsmanKeskinSWEM20:11:40FIN
228212511VidarSegerströmSWEMJokkmokks SK20:12:21FIN
229213227Svein AreLøtveitNORMAsker20:14:32FIN
230214362MagnusHangasjärviSWEMTullus Skidskytte Motion20:23:04FIN
231215150SimonDouglasGBRMXC Gold20:32:18FIN
232216353DanielFredrikssonSWEMVästerås Skidklubb20:33:07FIN
233217468KristianTydénSWEMIK Ymer20:33:07FIN
234218335PiotrDoperalaPOLMAR Poznan20:37:31FIN
235219174RobertErikssonSWEMJalles TC Umeå20:38:41FIN
236220407PavelMádrCZEMBorci zdar!20:43:46FIN
237221527RickardLäntaSWEMJokkmokks SK20:44:21FIN
2381747MariOlsénSWEFTeam Power Woman Athletic Club20:46:06FIN
239222348MarekFílaCZEMSlavia Pojistovna Team20:46:54FIN
240223152JarnoAspbäckSWEMUmara Sports klubb20:47:42FIN
241224278FredrikYlanderSWEMAXA Sports Club20:47:42FIN
242225281OskarÅkerlundSWEMVallsta SK20:51:50FIN
2431818IngridHellbergSWEFRehns Bk20:51:57FIN
244226403AndreasLuckGERMschulz sportreisen20:52:40FIN
2451943HeikeLuckGERFschulz sportreisen20:52:42FIN
246227252PavelRupnikSLOMTsk Logatec20:52:56FIN
247228375ChristianJohanssonSWEMGamleby OK20:53:19FIN
248229410MartinManasCZEMSki teaM Vracov20:54:30FIN
249230409HenrikMalmbergFINMÖsterby Sportklubb20:54:45FIN
250231414JoakimMårbringSWEMLinköpings skidklubb20:59:40FIN
251232397DanielLindbergSWEMUtbrytarna SK20:59:43FIN
252233354JonasFredrikssonSWEMQgroup-sQy, Lekeryd SSK21:03:28FIN
253234214DanLarssonSWEMIK Jarl Rättvik21:06:47FIN
254235461JanSvendsenNORMHammerfest skiklubb21:06:59FIN
255236179GrégoireGogniatSUIM21:10:40FIN
256237346GerardEvansGBRMLondon Region Nordic Ski Club21:11:58FIN
2572023SusannePerssonSWEFGimo IF Skidor21:14:49FIN
258238465DavidThylénSWEM21:41:56FIN
259239450TommySkagertSWEMUmara Sports Club21:41:56FIN
260240355ReimundFreysteinGERMschulz sportreisen21:42:46FIN
261241370HenrikJakobssonSWEMKvikk hem & företagsdesign Jokkmokk21:46:04FIN
262242501SebastianAldénSWEMBrovallens IF21:46:12FIN
263243304OskarAbrahamssonSWEM21:54:00FIN
264244323RobinBondessonSWEM21:55:10FIN
265245237SörenNordemanSWEMÖstgöta SkoIF21:57:01FIN
2662113KatarinaErikssonSWEFÖstgöta Helikopter IF21:57:01FIN
267246429Jesper FinkPetersenDENM21:58:14FIN
268247425PierreOlssonSWEMKlättermusen Åre22:03:38FIN
269248445TrondSjursenNORMDet ordner seg22:14:09FIN
270249405HenrikLundgrenSWEMCentrum OK22:14:49FIN
271250441LarsSanderSWEM22:21:25FIN
272251539TomasAlmqvistSWEMSälens IF22:24:03FIN
273252472Ludvigvan der HagenNORM22:37:40FIN
274253412AlanMorganGBRM22:37:40FIN
275254194LarsHolmgårdSWEMGrava SK22:44:32FIN
2762228MariaBjörkmanFINFAZ Grit Team22:59:23FIN
2772315AnnikaHolmström-ForsFINFTeamSportiaMattsson22:59:23FIN
278255422RejdNylundFINMIK Falken22:59:23FIN
279256258ErikSkahjemNORMAsker skiklubb23:02:49FIN
280257248JormaPuurunenFINMPudasjärven urheilijat23:09:15FIN
281258494AndersNilssonSWEMTreby IF23:09:22FIN
282259272CarlesValència NebotESPMP.E.C23:10:14FIN
283260473KalmanVankySWEM23:37:56FIN
284261255ViktorSegerströmSWEMJSK23:42:14FIN
285262198OlaHäggströmSWEMAndrarums IF23:52:45FIN
285262385StefanKastenmanSWEM23:52:45FIN
287264308StefanAnderssonSWEMUppsala Vasaloppsklubb23:55:45FIN
288265330JohnCarlssonDENMKS ski23:57:52FIN
289266352BjarkeFossDENMVejle Skiklub23:57:53FIN
290267456NilsStrömSWEM23:59:59FIN
291268426TomasOlssonSWEMAxa sportklubb23:59:59FIN
292269285MikaelKulankoSWEMIFK Mora SK24:03:03FIN
293270190RikardHillarpSWEMIca handlarnas IF24:03:03FIN
294271515ThomasMahaneyUSAM24:06:14FIN
295272233GregNelsonUSAMSuperiorland Ski Club24:20:37FIN
296273396JanLemingerCZEMBORCI ZDAR24:21:09FIN
297274439JohanRönnbySWEMGamleby OK24:21:56FIN
298275484OskarWimmermanSWEM24:25:58FIN
299276317PeterBjörklundSWEM24:25:58FIN
300277360SimonGustavssonSWEMUmara Sports Club24:27:05FIN
3012450ElinSternerSWEFTerrible Tuesday Triathlon24:29:18FIN
302278328MarcusCarlbergSWEMÅtvidabergs Motor Crossklubb24:29:18FIN
303279251ArvidRudbergSWEMGamleby OK24:38:32FIN
304280457HåvardStrømmeNORM24:38:32FIN
305281307JensAnderssonSWEMFilipstads SF24:39:11FIN
306282491MagnusFlockSWEMVattenfall IF24:39:28FIN
307283442MarekSedlákCZEMSki teaM Vracov24:40:10FIN
308284486RaulZirkelESTM24:40:27FIN
309285404PetrLukesCZEM24:53:32FIN
310286478LiborVelikCZEM24:53:32FIN
311287449FredrikSjöholmSWEMNybro ski24:54:16FIN
312288206ThomasJernengSWEMNybro Skidklubb24:54:16FIN
313289162TonyBorgrydSWEMNybro ski24:54:16FIN
314290356RobertGladhSWEM24:57:54FIN
315291471MikaelWallénSWEMAXA SC24:57:55FIN
316292322Jean FrancoisBokanFRAM25:15:20FIN
3172519MalinLundbergSWEFGraninge Alliansen25:27:24FIN
317293143DanielAbrahamssonSWEMGraninge Alliansen25:27:24FIN
3192626LenaWibergSWEFUppsala Slalomklubb25:30:51FIN
3202725JohannaTuufSWEFStockholms rullskidklubb25:44:17FIN
321294316AndersBjörkSWEMHofors AIF skid och cykelklubb26:14:56FIN
322295383AndreKargGERMSC-Hoyerswerda26:15:33FIN
323296496PierPernutzGERMSkiclub Saxonia26:15:35FIN
324297389KnutKronstadNORMRomerike ultraløperklubb26:18:13FIN
325298431JamesPOLumleyGBRM26:19:13FIN
326299142Marco EnricoZaffaroniITAMS.C. SKI TEAM VALSESIA A.S.D.26:24:16FIN
327300522StefanBibergSWEM26:27:36FIN
328301309TaunoAntsmäeESTMDecent Achievement / Korralik Saavutus26:36:29FIN
329302350ThomasFodor KarlssonSWEMBålsta skidklubb26:52:38FIN
330303318AndresBlankESTMEstonian Defence Forces, 1st Infantry Brigade26:54:40FIN
331304463JoakimThelbergSWEMIK Uven27:05:58FIN
332305310JoukoAnttilaSWEMVilsta Ik28:05:36FIN
3332844KarinMcKeeSWEFTeam Kungälv28:21:37FIN
334306453GustafStjärnebladSWEM28:23:38FIN
335307361PaulHaigGBRMAlmost Athletes28:23:54FIN