Startlista


Deltagarlista för Red Bull Nordenskiöldsloppet 2019.
Använd sökfältet för att söka efter enskild deltagare, eller klicka på rubrikerna för att sortera i listan. Observera att listan är bruten över flera sidor. Sidnavigering nås i botten av listan.


NamnEfternamnLandKönKlassKlubb
TomasJelinekSEFCompetitionSundbybergs IK
Hans ErikWoldNOMAmateurBårdsdalen Langrennsklubb
OlofGarnegårdSEMAmateurElmhults Sportclub
RichardSylwanderSEMCompetitionBålsta SK
OttoFrickeSEMCompetitionLinköping Skiklubb
Juan CarlosPla LopezESMAmateurIFK Mora
LarsAndervangSEMCompetitionFritsla Vik
JoakimAssarssonSEMAmateurIdrottsveteranerna
ErikVånderSEMAmateurFysioterapicentrum Väst
KristianBarkemoSEMCompetitionNCC IF
MikkJakobsonEEMAmateur
MarcusMandeliusNOMAmateur
UllaForsberghSEFAmateur
AnttiKaronenSEMCompetitionstorvreta sk
MikaelLähteenmäkiFIMCompetitionTeam Electrofit
RickardSvenssonSEMCompetition
Thor Øivind LundØdegaardNOMAmateurJIL Grorud
MarkusErikssonSEMCompetition
MortenWestinDKMAmateurHerning Ikast Skiklub
TõnisVaikmaaEEMAmateur
RobertErikssonSEMCompetitionJalles TC Umeå
EirikNæss-UlsethNOMCompetitionTeam Milslukern/Driv Trening
HalvorWøienNOMAmateurTeam Coremine Vitae
PeterHollstenSEMAmateur
ThomasHolmSEMAmateurSvenska Handelsfastigheter SkiClub
JöranRydbergSEMAmateurSvenska Handelsfastigheter SkiClub
FlaviaBoninoITFCompetitionS.C. Brusson A.D.
ViktorNilssonSEMAmateurRöjdyk
RasmusHuuvaSEMAmateurRöjdyk IF
VladimirShapenkoRUMAmateurGeolog Zapolaria
ThomasFolkessonSEMAmateurLF Norrbotten
MartinLindeSEMCompetitionMölndal Outdoor IF
JonasAnderssonSEMAmateurLandsbro Skidklubb
JouniSalmiFIMAmateurRoschier Ski Team
MagnusLomakkaSEMAmateur
MikaelAngbergSEMAmateur
MattiasBrandelius BerlinSEMAmateur
MagnusJulinSEMCompetitionKarlslunds IF Örebro
JohanÖsterlundSEMCompetitionHestra IF Borås
Eirik JanKrokenNOMCompetition
MikaelWennerströmSEMCompetitionKarlslunds IF
StaffanJuliussonSEMCompetitionKarlslunds IF
KarinMcKeeSEFCompetitionTeam Kungälv
MagnusBergentzSEMCompetitionKarlslunds IF skidor
RogerSkogmanSEMAmateurFOIK
Torben MichaelHansenDKMCompetitionHolte
jarlethonstadNOMCompetition
FredrikBäckmanSEMCompetitionBrunflo If
ErikSundinSEMAmateurHögbo GIF
RejdNylundFIMAmateurIK Falken
DanielStrandNOMCompetitionTverevldalen IL
SondreGroenvoldNOMCompetitionLYN SKI Moseteråsen
PetterKaarbyNOMCompetitionLYN SKI Moseteråsen
VegardVinjeNOMCompetitionLYN SKI Moseteråsen
JanSvobodaCZMCompetitionSilvini Madshus Team
MartinBatěkCZMCompetitionSilvini Madshus Team
MichalSedláčekCZMCompetitionSilvini Madshus Team
JaroslavKrejčíCZMCompetitionSilvini Madshus Team
RomanMalivánekCZMCompetitionSilvini Madshus Team
JaromírSladkovskýCZMCompetitionSilvini Madshus Team
MikaelEldblomSEMAmateurSki Team Skåne
YvonneSäynäjäkangas-StrömbergSEFCompetitionIFK Kåbdalis
ErikFagerströmSEMAmateurUmara
UlfSalomonssonSEMAmateurMurjeks BK
MartinLundbergSEMCompetitionFredrika IK
MagnusAnderssonSEMCompetitionHudiksvalls IF
knutholmannNOMCompetitionOlympiaSport
MikaelChristensonSEMAmateurUmara Sports Club
KnutKronstadNOMAmateurRomerike ultraløperklubb
MattiasJohanssonSEMCompetitionTeam Swedemount
AndersBråtveitNOMCompetitionRyfylke vognlag
SverreHENRIKSENNOMCompetitionEquinor BIL
LucaLanfranchiITMCompetitionsci club valgandino
BjörnSjöbergSEMAmateur
AudunThonstadNOMCompetitionStrindheim Ski
OlaHäggströmSEMCompetitionAndrarums IF
ThomasJennersjöSEMAmateurUppsala Vasaloppsklubb
CharlieElfSEMCompetitionUmara Sports Club
EirikLangøyNOMCompetition
EirikAspNOMCompetitionTeam Milslukern Driv Trening
Knut SindreMølmenNOMCompetitionKonnerud IL Ski
MichaelFörsterDEMCompetitionxc-ski.de A|N Skimarathon Team
ThomasSjögren GustafssonSEMAmateur
RayOlssonSEMAmateurViggälvens smide
SimonDouglasGBMCompetitionEX Gold
OlleOlssonSEMCompetitionSK Bore
HenrikLundgrenSEMAmateurKramfors-Alliansen
MartaDa PraITFCompetition
Hans JoakimBergstrømNOMAmateur
AlexanderVestreNOMCompetitionØksfjord IL
JoakimThelbergSEMAmateurIK Uven
PaulHaigGBMAmateurAlmost Athletes
MartinBlomNOMCompetitionOlympia Sport
PetterSöderholmSEMAmateurStudentidrotten Luleå
JakobHjelmåkerSEMCompetition
NinaLintzénSEFCompetitionOK Renen
ErikSöderholmSEMAmateurPearl Consulting XC team
BjörnStenbackFIMCompetitionSkiTeam 156
KristianSmedbergSEMAmateur
JesperJohanssonSEMAmateur
AndersKarlssonSEMAmateurFritsla VIK
JanZetterströmSEMAmateurForest Gump Endurance
SergeyGavrilovRUMCompetitionSapmi
NilsStrömSEMAmateur
CarloBettinaglioITMCompetition
AndersSörenssonSEMCompetitionTeam Swedemount SC
CarstenUngerDEMAmateurTEAM MAHRS BRÄU BAMBERG
JohanFurunäsSEMCompetitionIFK Mariefred
JacobBäverstamSEMAmateur
JariSuonvieriFIMAmateurIk aluminium
JonasNilssonSEMCompetitionStockholms Rullskidklubb
LarsHolmgårdSEMCompetitionGrava SK
SofiaHolmgårdSEFCompetitionGrava SK
OskarÅkerlundSEMCompetitionVallsta sk
HenrikTegströmSEMCompetitionDalasjö Ik
JonasÅhlanderSEMAmateurGamla Vägen XC Team
ErikSöderbergSEMAmateur
JonasEkebergSEMCompetitionBrovallens IF "Team Pumpen"
StefanEichDEMAmateurSZ Römerstein
vidarSegerströmSEMCompetitionJSK
ErikJansson palmerSEMCompetitionIFK kiruna
PatrikJacobssonSEMAmateurJokkmokks sk
PeterArvidssonSEMCompetitionJokkmokks SK
TomasAlmqvistSEMCompetitionSälens IF
DanielEdquistSEMCompetitionAxa sc
TorbjörnForsmanSEMAmateurJokkmokks sk
TomasErikssonSEMAmateurChyronHego
GustafWaltherSEMCompetitionOK Denseln
StigLundmarkSEMCompetitionIFK Arvidsjaur Skidor
PetterEliassenNOMCompetitionTeam BN Bank / Tverrelvdalen IL
NikaPittjaSEMAmateur
RickardLäntaSEMAmateurJokkmokks SK
BjörnErikssonSEMAmateurAxa
DanielAnderssonSEMAmateurHMB Construction
StefanBibergSEMAmateur
ChristerKöhlerSEMCompetitionAbisko IoIk
LinneaChristenssonSEFAmateur
MereteMyrsethNOFCompetitionKvalöysletta Ski / Team Igne
JennyKlingSEFCompetitionSelånger SOK
NiklasPittja GranlundSEFAmateurLivetshårda
StureSvahnSEMAmateurAXA Sports Club
davidnilssonSEMAmateur
KristofferSwahnSEMAmateur
GöranJernSEMAmateurIfk Skövde Skidor
SebastianAldénSEMAmateurTeam Pumpen SK
JohnnyLönnrothFIMCompetitionIF Sibbo Vargarna
BjørnMartinsenNOMAmateurHuringen IF
FredrikAlmqvistSEMCompetitionSkogsbygdens IF
RoineÅströmSEMAmateurPayback AB
JonasMadsenSEMCompetitionNybro skidklubb
TrymHagenNOMCompetitionLYN SKI Moseteråsen
Jan ErikSmithNOMCompetitionReady
RikardOlofssonSEMAmateurMörbyfjärdens IF
MagnusErikssonSEMAmateurFredrikshov CK
JonasForsbergSEMAmateurFinnskogarnas sk
ViktorHurtigSEMCompetitionGöteborg sk
Kay Ingvald ThingstadPedersenNOMCompetitionHuringen If
MatiasNorenNOMCompetitionTeam NTNUI Sweco
JørundValaNOMCompetitionNTNUI
JakobHanserudNOMCompetitionNTNUI
OlavVestølNOMCompetitionTeam NTNUI Sweco
MikaelKulankoSEMCompetitionIFK Mora SK
EskilSvenssonSEMAmateurSimlångsdalens IF
JohanLövgrenSEMCompetitionTeam Igne/Vännäs SK
AndersNilssonSEMAmateurTreby IF
LivLarssonSEFCompetitionXC Pite
HenrikHellman PaperinSEMAmateurTeam Real Competence
GöranHammarsonSEMCompetitionStockholms RK
CalleSjöstrandSEMCompetitionSollefteå IF skidor
MagnusFlockSEMAmateurVattenfall if
TeemuLemmettyläFIMCompetitionFinlandia-hihto Team
Jukka-PekkaOjalaFIMCompetitionFinlandia hihto Team
OsmanKeskinSEMAmateur
ErikJohanssonSEMAmateur
Svein AreLøtveitNOMCompetitionAsker
MikaelTorstenssonSEMAmateurNorrportens SK
JoukoAnttilaSEMAmateurVilsta Ik
ChristopherErikssonSEMAmateurKällbottens IK
FredrikHolstSEMAmateurFörsvarshögskolan
JohanHallinSEMCompetitionSOK 68
Tor ChristianEilertsenNOMCompetitionTeam 6847- run & ski
RikardHillarpSEMCompetitionIca handlarnas IF
Per-OlovJohnssonSEMCompetitionSOK-TRÄFF KARLSBORG
JonasFredrikssonSEMAmateurQgroup-sQy, Lekeryd SSK
MartinRejmanCZMAmateurSlavia Pojišťovna Team
JormaPuurunenFIMCompetitionPudasjärven urheilijat
Trond VegardSeivågNOMCompetitionMaxpulse
PärMuntlinSEMAmateur
RobinBondessonSEMAmateur
SimoneMusazziITMCompetitionS.C. Ski Team Valsesia A.S.D.
TommyHågensenNOMCompetitionSkonseng ul
Marco EnricoZaffaroniITMCompetitionS.C. Ski Team Valsesia A.S.D.
GunnarLindahlSEMCompetitionSundbyberg
MalinLundbergSEFCompetitionGraninge Alliansen
DanielAbrahamssonSEMCompetitionGraninge Alliansen
BertilJonssonSEMAmateurNäldens IF
Ina GerhardsenLarsenNOFCompetitionGården bootcamp
MagnusHolmerSEMCompetitionKorsnäs IF SK
OlaBacklundSEMCompetitionOrsa SK
JohanWanstigSEMAmateur
AlexanderTørnbySEMAmateurSK Båden - Jag kör för Frida
ViktorSegerströmSEMCompetitionJSK
MagnusBerandSEMAmateurOK Alehof
FredrikLissheimSEMAmateur
HenrikJakobssonSEMAmateurKvikk hem & företagsdesign Jokkmokk
ElinSternerSEFAmateurTerrible Tuesday Triathlon
Antonio MassimoMusettiITMCompetitionsci fondo carrara -max vasa
JesperJohanssonSEMAmateur
CatrinIngvarssonSEFCompetitionOK Renen / Team BDX
FredrikOlssonSEMAmateur
LennartJakobssonSEMAmateurTeam Jokkmokks Korv & Rökeri
RobinWelanderSEMAmateurTeam Jokkmokks Korv & Rökeri
FredrikForsgrenSEMCompetitionTeam Jokkmokks Korv & Rökeri
John-ArneGrønåsNOMAmateur
MartinBergqvistSEMCompetitionTäby Skidklubb för amatörer
LiridonMakolliSEMAmateur
CarlClaessonSEMAmateur
JohanSandbergSEMCompetitionTeam Igne Täfteå IK
ElinRosenholtzSEFAmateur
VictorLaukkanenSEMAmateur
NiklasLarssonSEMAmateur
BjornRydvallSEMCompetitionTeam Igne / Lycksele IF
SimonBlomérSEMAmateur
TrondSjursenNOMAmateurDet ordner seg
DidierRoyFRMCompetitionTeam Jobstation Rossignol
RejdNylundFIMAmateurIK Falken
AnnikaHolmström-ForsFIFCompetitionTeamSportiaMattsson
JouniSalmiFIMAmateurRoschier Ski Team
AndreasHøyeNOMCompetition
MartinLindrothSEMAmateurÖstersund
PeterBjörklundSEMAmateur
OskarWimmermanSEMAmateur
JonasBöhlmarkSEMCompetitionPT of Sweden PRO team/ Nacka Värmdö
AxelBengtsonSEMAmateurSOL Tranås
GunnarNeseliusSEMCompetitionBrandkårens Idrottsklubb BIK
PatrikAttemarkSEMCompetitionNVSK
TomasLindénSEMCompetitionNacka Värmdö SK
ErikJohanssonSEMCompetitionTranemo IF
SimonGustavssonSEMAmateurUmara Sports Club
JesperLundqvistSEMCompetitionSkellefteå XC
PerÅgrenSEMAmateurVästerås skidklubb
KatrinElfbergNOFCompetitionKvaløysletta skilag
KennethHagmanSEMCompetitionSvenska Marinvaror
JimmySpolanderSEMAmateurNorbergs OK
RudiKristiansenNOMCompetitionOSI langrenn
FredrikWallströmSEMCompetitionNaprapat Walle SK / Umara Sports Club
AndreasRustad HansenNOMCompetitionUmara sports club / team 6847
KennethNormanSEMAmateurAxa sports club
OskarAbrahamssonSEMAmateur
LarsOlssonSEMCompetitionSärna SK
ViktorJohanssonSEMAmateurAxa Sports Club
SimonJohanssonSEMCompetitionVännäs SK
ErikSkahjemNOMCompetitionAsker skiklubb
SteinJohnsonNOMAmateurHuringen IF
UllaForsberghSEFAmateurJärpens SK
AndreasToresson NygårdsSEMAmateurAxa sc
NicklasEnlundSEMCompetitionGamleby OK
HenryJatkoSEMAmateurRöbäcks SK
JohnCarlssonDKMAmateurKS ski
PierreOlssonSEMAmateurKlättermusen Åre
NilsSvenssonSEMCompetitionTerrible Tuesdays
AnnaMattssonSEFCompetition
BjarkeFossDKMAmateurVejle Skiklub
HenrikJalkenäsSEMCompetitionFalun Borlänge SK
ErikSundvallSEMCompetitionAxa Sports Club
TommySkagertSEMAmateurUmara Sports Club
DavidThylénSEMAmateur
ViktorDjerfSEMAmateurKällbottens IK
ThomasSjögren GustafssonSEMAmateur
SvenMörtbergSEMAmateurSundbybergs IK
StaffanBjörklundSEMCompetition
RonaldMeuselDEMCompetition
SvenÖstlundCHMCompetitionZURICH-Doppelstock
ReimundFreysteinDEMAmateurschulz sportreisen
MartinLundbergSEMCompetitionFredrika IK
PerttiSyrjäläFIMCompetitionKeravan Urheilijat
TomasOlssonSEMAmateurAxa sportklubb
MartinMelinSEMCompetitionOK Kullingshof
FredrikSjöholmSEMAmateurNybro ski
AndreasOdungSEMCompetitionAmmarnäs IF
PierPernutzDEMAmateurSkiclub Saxonia
AndreKargDEMAmateurSC-Hoyerswerda
MikhailVenediktovRUMCompetitionSC "Alpha-Bitza"
ThorsteinSelvikNOMAmateurFana IL
MartinOttossonSEMCompetitionSkellefteå SK
ThomasOttossonSEMCompetitionSkellefteå SK
JonasÅhlanderSEMAmateurGamla Vägen XC Team
ArneNybergSEMAmateurIk Jarl Rättvik
RobinGrenholmSEMAmateur
EmilArnlundSEMCompetitionVästerås skidklubb
AndersHultmanSEMCompetitionSödra Vi IF
LiborVelikCZMAmateur
MattiasSvahnSEMCompetitionMora SK
StefanAnderssonSEMAmateurUppsala Vasaloppsklubb
MånsLarssonSEMCompetitionHerrljunga Skid o OL
AndersBjörkSEMAmateurHofors AIF skid och cykelklubb
TheréseNordlundSEFCompetitionVästerås Skidklubb
LeoLansbergenNLMAmateurSLT Nederland
LinusKarlssonSEMAmateur
NilsStrömSEMAmateur
AlexanderKlinovRUMAmateurLADA
SergeiSushkoRUMAmateurTurbinist
JonasHedbergSEMAmateur
VladimirKuznetsovRUMAmateurSamara Ski Club
StefanLarssonSEMCompetitionMagra IS
JohanEnglundSEMCompetitionOK Stigen
SteffiNowakDEFAmateurschulz sportreisen
AndreasLuckDEMAmateurschulz sportreisen
MikaelJacobsenDKMCompetitionRold Skov Skiklub
AnnikaHolgerssonSEFAmateurStorvreta IK
Jan KristianHaugnæssNOMCompetitionMjøndalen IF
ToreEvangSEMMotionLidingö Triathlon Förening
NiclasSundbergSEMAmateur
BårdEikelandNOMAmateurAtlet Fysio
OlaOppåsSEMCompetitionRejlers IF
LarsSanderSEMAmateur
DanielStrandNOMCompetitionTverrelvdalen IL
RogerSjöbergSEMAmateurVätternrundan
EsaMursuFIMCompetitionTeam Finlandia Hihto
AdamStaadigSEMCompetitionTidaholm SOK Sisu
KatarinaErikssonSEFCompetitionÖstgöta Helikopter IF
SörenNordemanSEMCompetitionÖstgöta SkoIF
DanLarssonSEMCompetitionIK Jarl Rättvik
JariSuonvieriFIMAmateurIK Aluminium
WilhelmNybergSEMCompetitionUtbrytarna SK
DanielLindbergSEMAmateurUtbrytarna SK
PatrikLindströmSEMAmateurBiCE HL
OlofJuhlinSEMAmateurBiCE HL
Glädje ErikOlssonSEMAmateurBiCE HL
MartaDa PraITFCompetitionSci Club Druscie Cortina
MattiasThorénSEMCompetitionIF Ski Team Skåne
TobiasEdinSEMAmateurHindås SK
JanSvendsenNOMAmateurHammerfest skiklubb
BjörnSjöbergSEMAmateurGodegårds skidklubb
ØyvindMoen FjeldNOMCompetitionTeam Ragde
AndreasNygaardNOMCompetitionTeam Ragde
ChristofferLindvallFIMCompetitionSki Team Mäenpää
HansMäenpääFIMCompetitionSki Team Mäenpää
KennethLöfmanSEMCompetitionIkj Haninge /Team MightySport
Per ErikJonassonSEMAmateurAnariset.se
MariOlsénSEFAmateurTeam Power Woman Athletic Club
HåvardStrømmeNOMAmateur
PelleEwaldSEMAmateur
RichardSylwanderSEMCompetitionBålsta Skidklubb
PetterKaarbyNOMCompetitionLYN SKI Moseteråsen
VegardVinjeNOMCompetitionLYN SKI Moseteråsen
ArvidRudbergSEMAmateurGamleby OK
EmmaErikssonNOFCompetitionMattila IK
HelenaÅkerlindSEFAmateur
VegardRemNOMAmateur
ThomasRemNOMAmateur
AndersSkjetneNOMAmateur
PetterKristiansenNOMAmateur
Tor HelgeNordvangNOMCompetitionBossmo & Ytteren I L
DanielWilhelmsSEMAmateur
BengtDjurholmSEMAmateurFilipstads SF
OlliverForsgrenSEMAmateurTidaholms SOK SISU
SusannePerssonSEFCompetitionGimo IF Skidor
ThomasHylanderSEMCompetitionTockarps IK
KalmanVankySEMAmateur
FrankWeisbachDEMAmateur
StefanWibergSEMAmateurLidingö Triathlon Förening
EmilCarlssonSEMAmateurOk Alehof
JohanGustafssonSEMCompetitionSerneke If
KnutBörveNOMCompetitionAsker skiklubb
TonySöderströmSEMAmateurGimo Sk
DennisWestermarkSEMCompetitionAxa SC
MikaelChristensonSEMAmateurUmara Sports Club
FabianHemströmSEMAmateurAxa SC
RoineSchölinSEMCompetitionVindrarps SK
DanielFredrikssonSEMAmateurVästerås Skidklubb
RobertErikssonSEMCompetitionJalles TC Umeå
PärSkogfeldtSEMCompetitionHagfors SF
FredrikBidevindSEMCompetitionUtbrytarna SK
ElisabethPerssonSEFAmateurForsmark IF
AnnaLindgrenSEFCompetitionBrovallens I F
MariaBjörkmanFIFCompetitionAZ Grit Team
DanielBandolinSEMAmateur
MikaÄbbFIMAmateurÖsterby Sportklubb
HenrikMalmbergFIMAmateurÖsterby Sportklubb
MartinLindbladSEMCompetitionAXA Sports Club
FredrikStjärnvySEMCompetitionIF Rigor
KristianTydénSEMAmateurIK Ymer
MartinLundströmSEMAmateurJm
JakobHjelmåkerSEMCompetitionUmara Sports Club
SimonOswaldCHMAmateurSquash Club Bern
MagnusHangasjärviSEMAmateurTullus Skidskytte Motion
KristoferBlockSEMAmateurBlock race team
AnnaMirårsSEFCompetitionYtterhogdals IK Skidor
ManneStenströmSEMCompetitionAXA SC
ThomasJennersjöSEMAmateurUppsala Vasaloppsklubb
KarolinaErikssonSEFCompetitionYtterhogdals IK Skidor
HenrikLundgrenSEMAmateurCentrum OK
JohanRönnbySEMAmateurGamleby OK
LauriVaresEEMAmateur
PetterJacobsenNOMAmateurFossum IF
AndreasNilssonSEMAmateur
JoakimThelbergSEMAmateurIK Uven
FelixGustavssonSEMCompetitionKorvgrillarna SK
StefanRodheimSEMAmateurSK Glädjen
ChristianJohanssonSEMAmateurGamleby OK
PeterHollanderSEMAmateur
PerEkengerSEMAmateurGamleby OK
MikaelPetterssonSEMAmateurJärfälla skidklubb
RolfAhlöFIMAmateur
LeifAnderssonSEMCompetitionLoos IF
JarnoAspbäckSEMCompetitionUmara Sports klubb
JacobBäverstamSEMAmateur
ØstenAlmqvistNOMCompetitionElverum Hopp
Simon VLangelandNOMCompetitionTINN IL
LenaWibergSEFCompetitionUppsala Slalomklubb
SimonBjurènSEMCompetitionSågmyra sk
NiklasLindellSEMAmateurMälarö SoK
BjörnAiffSEMCompetitionOK Alehof
JensAnderssonSEMAmateurFilipstads SF
FredricDahlgrenSEMCompetitionSvaide Roma SOK
TedHagansboSEMCompetitionaxa sportsclub
JohannesBengtssonSEMCompetition
RagnarEkNOMCompetitionLyn Ski
TomasJelinekSEMCompetitionSundbybergs IK
FredrikYlanderSEMCompetitionAXA Sports Club
JoakimJarnelidSEMCompetitionMagra Is
OlaHäggströmSEMCompetitionAndrarums IF
RasmusWestbergSEMCompetitionSk Bore
NicklasLindqvistSEMCompetitionLandsbro skidklubb
MikaelErlandssonSEMCompetitionMagra IS
RolandEsevikSEMAmateurGimo
JoakimSorsaSEMCompetitionIca Handlarns
PerNielsenSEMAmateurIK Stern
DavidEliassonSEMAmateur
MattiasBrandelius BerlinSEMAmateur
JoarPalmSEMAmateurStockholm City Triathlon
BørreKristoffersenNOMCompetitionIL Polarstjernen
JohanSundlöfSEMCompetitionIf Hagen Skidklubb
OlofThelbergSEMAmateurIFK Umeå
MikaelZachrissonSEMCompetitionIK Stern
DavidStarckSEMCompetitionOK Roslagen
SofiaHolmgårdSEFCompetitionGrava SK
LarsHolmgårdSEMCompetitionGrava SK
LovisaNissSEFCompetitionBrudpiga RK
StefanSunnerbergSEMCompetitionSK Ringen
MatsNilssonSEMCompetitionEkshärads SF
PeterWesterlundSEMAmateurHallstavik
BertilHolmströmSEMAmateurÄrna IF
MonicaWickstrømNOFCompetition
RobertGladhSEMAmateur
JacobWestlingSEMCompetitionGrycksbo IF
PatrickThometFRMCompetition
MarcusCarlbergSEMAmateurÅtvidabergs Motor Crossklubb
JonasViklundSEMCompetitionRejlers IF
JonasEkebergSEMAmateurTeam pumpen
PerGrahnSEMAmateur
Eirik JanKrokenNOMCompetitionRøa IL
JörgenStavervikSEMCompetitionMönsterås OK
UlfRydbergSEMCompetitionMisterhults ais
JensKnutssonSEMCompetitionAXA SC
SabineHermsSEFAmateurUppsala Vasaloppsklubb
AndreasMoritzSEMCompetitionUtbrytarna SK
OlleOlssonSEMCompetitionSK Bore
IngridHellbergSEFCompetitionRehns Bk
MikaelEldblomSEMAmateurLugi Skidklubb
KnutKronstadNOMAmateurRomerike ultraløperklubb
MartinLarssonSEMAmateurVallsta SK
JohanPeterssonSEMCompetitionGnosjö fk
EmilRydhSEMAmateurSockertoppen IF
LarzAnderssonSEMCompetitionKarlslunds IF
ThomasJernengSEMCompetitionNybro Skidklubb
BertrandJacquotFRMCompetitionESSS Montbenoit
AnaisCordierFRFAmateur
ChristopheCordierFRMCompetitionAS mouthe
OskarÅkerlundSEMCompetitionVallsta SK
KarinMcKeeSEFAmateurTeam Kungälv
FrodeØienNOMCompetition
HenrikKarlborgSEMCompetitionFöreningen Milslukarna XC
Andre’NygårdSEMCompetitionFöreningen Milslukarna XC
PatriciaBokanFRFAmateur
Jean FrancoisBokanFRMAmateur
KarlEricssonSEMCompetitionTerrible Tuesdays Triathlon Club
EirikAspNOMCompetitionTeam Milslukern Driv trening
PetterWibergSEMCompetitionUppsala SLK
KnutHolmannNOMCompetitionOlympia Sport
GustafStjärnebladSEMAmateur
Lars AndréLokøenNOMAmateur
PerArnebergNOMAmateur
MartinBlomNOMAmateurOlympia Sport/Norrøna
ErikFagerströmSEMAmateurUmarasportsclub
AntonioCicchettiSEMCompetitionVästerås SkidKlubb
MikaelWallénSEMAmateurAXA SC
ChristianByarUSMAmateur
CarstenUngerDEMAmateurTEAM MAHRS BRÄU BAMBERG
JonasSigvardsonSEMCompetitionGnosjö FK
OliviaHanssonSEFCompetitionKarlslunds IF
TonyBorgrydSEMCompetitionNybro ski
AndreasWernrydSEMAmateurVästerås
SverreHenriksenNOMCompetitionStatoil BIL
PatrikLindqvistSEMCompetitionUtbrytarna SK
JonasNilssonSEMCompetitionStockholms Rullskidklubb
GustavHindérSEMCompetitionKarlslunds IF
MatsNordinFIMAmateurKraft Skidor/Ski team 156
JörgenBergkvistSEMAmateurLudvika Musikkår
ThomasFolkessonSEMAmateurAxa Sports Club
NinaLintzénSEFCompetitionOK Renen / Lintzén PT
PeterNielsenDKMAmateurHvidovre Kajakklub
YvonneSäynäjäkangasSEFCompetitionIFK Kåbdalis
ThomasFodor KarlssonSEMAmateurBålsta skidklubb
JoakimMårbringSEMAmateurLinköpings skidklubb
JohannaTuufSEFCompetitionStockholms rullskidklubb
KristianOlofssonSEMCompetitionHestra IF
SimonDouglasGBMCompetitionXC Gold
JohanFurunäsSEMCompetitionIFK Mariefred
GeorgJakhellnNOMCompetitionFossum IF
JanZetterströmSEMAmateur